Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Owczarnia – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Owczarnia, gm. Brwinów - do sprzedania piękna działka gruntu z urządzonym ogrodem i dojrzałą zielenią, położona na urokliwej polanie, zabudowana domem mieszkalnym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Zapraszam na prezentacje domu w Owczarnii w powiecie pruszkowskim, w bliskiej odległości od Podkowy Leśnej i Milanówka. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu oraz więcej zdjęć na.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł160 m² 11 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zapraszam do zakupu. Bliżniak o powierzchni ok. 167 m2 z działką 675 m2 na granicy Owczarni i Książenic. Budynek dwupoziomowy z użytkowym poddaszem. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 000 zł334 m² 8 952,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Niezwykle wyjątkowa nieruchomość położona w najpiękniejszej, rezydencjonalnej części Owczarni na granicy Podkowy Leśnej. 6 sypialni | 3 łazienki | działka 3100m | piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w Owczarni w spokojnej zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco podwyższają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom o powierzchni 300m2 w cichej i przyjemnej okolicy Wymurowany z ceramiki Ocieplony styropianem 20 cm z poprawionymi parametrami(szary, ciemny) Okna wysokiej jakości polskiej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł125 m² 15 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 usytuowany w Owczarni. Wybudowany technologią drewnianą w 2013 roku. Duża, piękna działką ze starodrzewiem ma powierzchnię 1880 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł263,83 m² 9 437,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Modernistyczna willa w sercu zieleni wyjątkowa nieruchomość na granicy Podkowy Leśnej i Milanówka Szukasz miejsca, gdzie codzienność przypomina wakacje? Gdzie poranki witają Cię śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania luksusowy dom w Owczarni. Powierzchnia domu to 160m2. Dodatkową powierzchnię 40 m2 stanowi dwustanowiskowy garaż. Dół domu składa się z otwartego, funkcjonalnego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł125 m² 16 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Klimatyczny dom w Owczarni 125 m na pięknej działce 1880 m Oaza spokoju wśród starodrzewia, blisko Milanówka, podkowy Leśnej i trasy S8 To nieruchomość z prawdziwym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Podkowa Leśna

4 500 000 zł403 m² 11 166,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Wyjątkowa rezydencja w Podkowie Leśnej. Komfortowy, przestronny dom położony na pięknej działce o powierzchni 2046 m , w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

4 799 900 zł205 m² 23 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

Dom z garażem

Podkowa Leśna

5 500 000 zł232 m² 23 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Wolnostojący dom w Podkowie Leśnej, zlokalizowany tuż przy parku, na dużej działce 1270 m z dorosłymi drzewami, które budują prywatność i dają naturalne poczucie spokoju. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

1 850 000 zł228 m² 8 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,66 m2, z częściowym podpiwniczeniem 90,71 m2 (garaż 26,20 m2). Położony na dużej działce 1410 m2 w centrum Podkowy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

1 840 000 zł220 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom z lat 70, idealny do wykończenia lub przebudowy według własnej wizji. Nieruchomość o prostej konstrukcji daje duże możliwości aranżacyjne świetna baza pod stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +2 km

Rynek pierwotny

1 199 000 zł146 m² 8 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Etap - oddany do użytkowania Czerwiec 2026r Został ostatni lokal. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146m2 na działce 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +3 km

1 849 000 zł110 m² 16 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy 110 m , działka 1000 m , las, cisza, prywatność i doskonała lokalizacja blisko miasta Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +3 km

Dom wolnostojący

Żółwin

1 900 000 zł111 m² 17 117,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 111 m, położony w spokojnej części Żółwina, w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +3 km

Rynek pierwotny

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Owczarnia +3 km

Rynek pierwotny

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia